Uruchomiliśmy nową działalność w ramach naszej firmy – SPRZEDAŻ TWORZYW SZTUCZNYCH. Od 18 lat działamy na rynku reklamy (i nie tylko) i często spotykamy się z problemem dostępności materiału. Są one w ofercie, ale trzeba czekać na sprowadzenie od producenta lub kupić znacznie więcej niż potrzebujemy. Znacie to Państwo?I dlatego chcemy zaoferować Wam materiały, które są trudno dostępne lub dostępne tylko w dużych formatach (np. PMMA wylewane czy kolorowe) U nas możecie kupić dokładnie tyle ile potrzebujecie. Zapraszamy do zakładki „Sprzedaż tworzyw”, tam możecie za pomocą umieszczonego kalkulatora obliczyć cenę interesującego Was materiału i zamówić go. Możecie też wysłać zapytanie ofertowe za pomocą formularza kontaktowego umieszczonego w zakładce „Kontakt”. Jeśli nie znaleźliście interesującego Was tworzywa, napiszcie czego potrzebujecie, postaramy się pomóc.

Oferujemy również obróbkę zakupionego materiału – polerowanie, frezowanie, obróbka termiczna, itp. Szczegóły oferty w zakładce „Obróbka tworzyw sztucznych”

.Nasza oferta sprzedaży będzie się powiększać zgodnie z Państwa potrzebami i w związku z tym jesteśmy zainteresowani Waszymi uwagami i sugestiami . Zapraszamy do współpracy!